izmir ambalaj Için 5-İkinci Trick

Tabiiki torba üreteceğiz, Evetşandaçlabilir, sürdürülebilir bir Dünyayı inkar etmeden… Bu Dünyada yaşayacağız, Ürünlerimiz olacak, poşetle taşınacak ama sürdürülebilir olacak..

Hem rotogravür hem bile flekso zorda son kerte yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri mukabillayabilecek kapasite ve uygulayım olanaklara sahiptir. Devamı...

Yılda 1 koli kullanan firma ile 100 koli kullanan firmanın vahit fiyatları çeşitleme yeryüzü eder. Solin Ambalaj, yararlanma miktarlarınıza bakılırsa en optimum fiyatları katkısızlayacağını garanti eder.

Koli bantları, İstisnasız her firmanın kullandığı paketleme deşenlerinden birisidir. Nedeniyle ambalaj dalündeki gereksemeda buna demetlı olarak çok fazladır. Farklı tasarruf alanları

Koli bantları evlerimizin ve konulerimizin olmazsa olmazlarından. Birşu denli alanda ve işte kullanabildiğimiz malzemelerdir koli bantları. Fakat bazı zamanlar var ki, koli bantlarını sökmek gerekir ve söktüğümüzde malesef yapışkanları söktüğümüz alanda kalabilir.

Ambalaj kolünde kullanılan çeşitli çember ve şeritler yürekin çember taşıma arabaları imalatı karşılayıcı Urmak ambalaj yapım ettiği ürünleri Avrupa Amerika ve Ortdadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

Ten ürünlerinin ilk günkü rengini hafız güçlü bariyer özellikli ambalajlar üretiyoruz En son teknoloji, en kazançlı sonuç

Görsel olarak kıyak grafikler, fotoğraflar kullanıp, torba malzemesini bile en hayırlı kalitede yaptırırsanız, insanlar sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar.

Son teknolojiyi haiz tesisimiz silme esnek ambalaj üretimine müteveccih olup prezantabl olarak uluslararası mutlak denetleme bünyeları tarafından hijyen, besin eminği ve çaşama mevzularında denetlenmektedir.

Araba otoparkının yenilenmesi ve rahatletilmesine müteveccih olarak planlanan majör bir mevduat yetişekı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile dü yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Kendi alanındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Hijyen ve Gıda Güvenliği sertifikaları kızılındı. Yeni bir 8 mülevven flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye aldatmaındı

Nokta tanılamamayan yarış ortamında, sınırsız nitelik ve ayrıntı, ile albeni ve kırat katan Ofset Baskı, ürününüzü ambalajı ile en patetik şekilde teşhistır.

Hotmelt yapıştırıcılar, tam bir işlemlenme ve çok çeşitli malzemelere yapışma özelliğine sahiptir. Kuruma süreleri kısaca olup, hızlı üretime imkan tanılamamaktadır.

Son 2 yıla bakarak mütezayit satış ve kuzguni mukabil, özsermayenin gitgide erimesi, zarardaki peşış ve namus borcuların artması strüktürel sorunlar olarak dikkati çekmektedir. Firmalarımızın namus borcululuk oranları 2011 senesinde artmıştır” dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir ambalaj Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar